Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Kowal Dolnośląskie
Kowal / Operator maszyn kuzienniczych

Kuźnia Jawor SA
dolnośląskie, Jawor k. Legnicy
praca stacjonarna
1395 dni temu

Kuźnia Jawor od ponad 40 lat cieszy się zaufaniem Klientów, którzy utożsamiają firmę z precyzją, wysoką jakością i doświadczeniem. Specjalizujemy się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz budową nowej inwestycji w postaci najnowocześniejszej
i w pełni zautomatyzowanej / zrobotyzowanej kuźni w Polsce poszukujemy osób otwartych na naukę najnowocześniejszych technologii stosowanych w Automotive oraz zakładach produkcyjnych, która dołączy do naszego zespołu jako

Miejsce pracy: Jawor k. Legnicy
Region: dolnośląskie
Główne zadania:
  • Kucie matrycowe i swobodne,
  • Obsługa młotów i pras kujących.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w obsłudze młotów i/lub pras,
  • Chęć do pracy i poważne podejście do obowiązków;
  • Umiejętności manualne,
  • Dobry stan zdrowia,
  • Gotowość do pracy zmianowej – 3 zmiany (7-15, 15-23, 23-7),
  • Chęć do nauki nowego zawodu.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie – pierwsza umowa o pracę na rok, kolejna na czas nieokreślony – bez pośredników
  • Udział w nowych projektach,
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego – dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne, wycieczki, bilety do kina, imprezy integracyjne,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z  zamieszczoną klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z  ustawą z dnia 24 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest KUŹNIA JAWOR SA z  siedzibą w Jaworze, ul. Kuziennicza 4. Oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Jednocześnie mam prawo dostępu do treści tych danych i możliwości ich zmiany i  usunięcia, a także wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”