Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Kowal Dolnośląskie
Kowal - Operator Urządzeń Kuzienniczych

KUŹNIA JAWOR SA
dolnośląskie, Jawor koło Legnicy
praca stacjonarna
2067 dni temu

Kuźnia Jawor SA producent wysokiej jakości odkuwek matrycowych
od wielu lat specjalizująca się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawor koło Legnicy
Region: dolnośląskie
Zadania:
  • Kucie matrycowe i swobodne
  • Obsługa młotów i pras kujących
Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze młotów i/lub pras,
  • Chęć do pracy i poważne podejście do obowiązków;
  • Umiejętności manualne,
  • Dobry stan zdrowia,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Chęć do nauki nowego zawodu.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie – pierwsza umowa o pracę na rok, kolejna na czas nieokreślony,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Współfinansowanie kosztów wynajęcia mieszkania (dla osób z doświadczeniem w obsłudze młotów),
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Karty Multisport.

PRACA OD ZARAZ !

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopisaną poniżej klauzulą.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 24 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest KUŹNIA JAWOR S.A. z siedzibą w Jaworze, ul. Kuziennicza 4. Oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Jednocześnie mam prawo dostępu do treści tych danych i możliwości ich zmiany i usunięcia, a także wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”