Zobacz więcej ofert pracy

Krajowy Menedżer Sprzedaży

Ciech S.A.
Inowrocław
praca stacjonarna
1926 dni temu

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce. Obecnie dla spółki CIECH S.A. poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Inowrocław
Oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na giełdzie w Warszawie i Frankfurcie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wysokich standardach działania
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Pakiet opieki medycznej
  • Dofinansowanie do nauki języka
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w działach sprzedaży, znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji w środowisku B2B, kreacji i pozycjonowania ofert handlowych
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość i wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych (umiejętność swobodnego prowadzenia samochodu)
  • Płynna praca w środowisku Windows i MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację biznesową
  • Doświadczenie w branży chemicznej będzie dodatkowym atutem
Twoje zadania:
  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, aktywna sprzedaż i negocjacje na terenie całego kraju
  • Kompleksowe prowadzenie spraw klientów, budowanie i rozwój relacji z klientami
  • Rozwijanie produktów chemicznych i segmentów rynkowych
  • Analiza obsługiwanego rynku oraz potrzeb klientów biznesowych
  • Współpraca z działami produkcji, logistyki i kontroli jakości