Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Księgowa/ Księgowy

TES GROUP S.A.
wielkopolskie, Tarnowo Podgórne 18 km od Poznania
praca stacjonarna
4943 dni temu

Ogłoszenie numer: 122159, z dnia 2010-11-19

Firma z branży motoryzacyjnej, działająca na polskim rynku od 18 lat, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Tarnowo Podgórne 18 km od Poznania

Opis stanowiska

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • rozliczanie przychodów i kosztów,
  • rozliczanie WDT, WNT, import, export,
  • kontrola dokumentów pod kątem formalno-prawnym,

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • znajomość programu finansowo-księgowego Symfonia,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość obsługi programu Płatnik,
  • dokładność i sumienność oraz dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę w młodym zespole,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.