Księgowa / Księgowy

Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Wielkopolskie

5 dni temu

POLNET to firma rodzinna. Prowadzi swoją działalność od ponad 30 lat.

Na przestrzeni lat POLNET sukcesywnie rozwijał swoją działalność rozbudowując portfolio produktowe.

Oferujemy swoim klientom kompleksowe wyposażenie budynków inwentarskich, kompletnie i systemowo realizowane obiekty suszarniczo-magazynowe, a także mieszalnie pasz. Prężnie rozwijamy dział weterynarii, który skupia się zarówno na wyposażeniu lecznic i sprzedaży sprzętu do gabinetów weterynaryjnych, jak i na budowie obiektów leczniczo-weterynaryjnych.

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

OPIS STANOWISKA:

  • przygotowywanie przelewów bankowych, księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych
  • księgowanie faktur kosztowych
  • księgowanie zakupu towarów
  • księgowanie i rozliczanie delegacji
  • uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i pracownikami
  • sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu i urzędów,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawnych.

WYMAGANIA:

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Rachunkowość, Finanse),
  • mile widziana znajomość programu CDN-XL,
  • bardzo dobra obsługa komputera (MS Office, Word, Excel, Outlook),
  • umiejętność samodzielnej pracy.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    atrakcyjne wynagrodzenie,
    możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Firma Polnet działa już od 1989 roku oferując swoim klientom kompleksowe wyposażenia do produkcji zwierzęcej. Główna siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. Sukcesywnie rozszerzając swoją sieć handlową, Polnet ma już w Polsce 16 oddziałów, które obsługują naszych klientów. Obecnie Polnet jest zarówno firmą handlową jak i produkcyjną. Śledząc światowe trendy, wdrażamy najnowsze technologie w dziedzinie hodowli zwierząt na rynek Polski. Oprócz szerokiej gamy produktów europejskich, Polnet produkuje również własne innowacyjne rozwiązania do produkcji zwierzęcej, systemy żywienia, wentylacji, identyfikacji, oraz sprzęt zootechniczno-weterynaryjny. Polnet jest liderem nie tylko na rynku Polskim, ale dzięki działom eksportu w Austrii, Belgii, i na Ukrainie obsługuje również rynki zagraniczne.

Poznaj stanowisko: Księgowy
Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Praca Księgowy