Zobacz więcej ofert pracy

Księgowa

REBHAN OPAKOWANIA Sp. z o.o.
wielkopolskie, Plewiska k/Poznania
praca stacjonarna
4748 dni temu

Ogłoszenie numer: 148343, z dnia 2011-05-18

Spółka z kapitałem zachodnim działająca w branży opakowań z tworzyw sztucznych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: wielkopolskie, Plewiska k/Poznania

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • księgowanie operacji gospodarczych,
  • czynne uczestnictwo w przygotowaniu deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych.

Wymiar etatu do uzgodnienia.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w księgowości
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość programu Symfonia, MS Offis (Excel)
  • dobra znajomość prawa podatkowego VAT i CIT
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • prace w Firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników