Księgowy z językiem obcym

Grafton Recruitment

Dolnośląskie

103 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Księgowy z językiem obcym
Miejsce pracy: woj. dolnośląskie
Nr ref.: 5-11-53901

 

Dla naszego Klienta, firmy która wchodzi na wrocławski rynek i buduje nowe struktury poszukujemy kandydatów do działów zobowiązań, należności i księgi głównej. 

Jeżeli chcesz wziąć udział w tworzeniu nowego centrum biznesowego i masz min. 6 miesięcy doświadczenia w obszarze księgowości- serdecznie zapraszamy :)

Wymagania:
  • mile widziane minimum półroczne doświadczenie zawodowe w procesach (AP, AR, GL, T&E, obsługa klienta)
  • bardzo dobra znajomość jednego z wymienionych języków: niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, holenderski, norweski oraz dobra znajomość języka angielskiego
  • dostępność do rozpoczęcia pracy od czerwca będzie atutem
  • chęć rozwoju w nowym projekcie w stabilnych strukturach firmy
Informacje dodatkowe:
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • pakiet szkoleń
  • biuro ulokowane w centrum miasta
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość rozwoju i budowania swojej kariery w oparciu o wypracowane standardy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości