Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kucharz / Kucharka [Rekrutacja prowadzona online]

Ossa Hotel Conference & SPA

Ossa k.Rawy Mazowieckiej

3 dni temu

Hotel Ossa Conference & SPA koło Rawy Mazowieckiej dysponuje 523 pokojami, trzema dużymi salami konferencyjnymi (w tym jedna na 1,6 tys. osób) oraz 35 małymi, powierzchnią wystawienniczą (3,5 tys. mkw.), pięcioma restauracjami, spa z basenem. Hotel zarządzany jest przez spółkę TMS Ossa Sp. z o.o. i  zatrudnia ponad 150 pracowników.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby, której pasją jest tworzenie wyjątkowych dań.

Miejsce pracy: Ossa k.Rawy Mazowieckiej
Jakie zadania na Ciebie czekają ?
  • Przygotowanie dań a'la carte i innych potraw w ramach usług konferencyjnych i imprez okolicznościowych.
  • Przestrzeganie standardów hotelowych i jakościowych przygotowywanych potraw.
  • Współpraca z Szefem Kuchni.
Jakich osób szukamy?
  • Z doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w restauracji a’la carte).
  • Otwartych na pracę w systemie zmianowym.
  • Dla których gotowanie to pasja.
  • Odpowiedzialnych, otwartych, z pozytywnym nastawieniem.
Co zapewniamy?
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę B2B.
  • Wysokie standardy pracy i jasne zasady współpracy.
  • Pracę w dynamicznym środowisku, pełną wyzwań.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz