Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1956484, z dnia 2018-05-02

Istniejemy 12 lat na rynku lokalnym. Piękny teren, czyste powietrze. W pobliżu dwa uzdrowiska Rymanów i Iwonicz Zdrój, góry, łąki, akweny wodne. W naszym miejscu dzieje się bardzo dużo: organizujemy koncerty, pikniki. Wielu znanych Gości odwiedziło Jasia Wędrowniczka. www.jas-wedrowniczek.pl.

Poszukujemy kandydatów chętnych do pracy w Rymanowie w woj. Podkarpackim na stanowisku:

Kucharz / pomocnika kucharza

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie zimnych zakąsek, pomoc przy wydawaniu wesel, bankietów.
  • Wydawanie posiłków restauracyjnych zgodnie z kartą menu.
  • Możliwość podziału na pracę przy wydawaniu deserów, sałatek, zup itp.
  • Obsługa cateringów oraz imprez w plenerze.
  • Praca 5 dni w tygodniu. Elastyczne ustalanie godzin pracy.

Wymagania

  • Poszukujemy osoby do tzw. wydawki restauracyjnej z karty menu oraz pomocników kucharzy.
  • Doświadczenie mile widziane, aczkolwiek najważniejsze są chęci do pracy i do nauki zawodu.
  • Czystość oraz zdyscyplinowanie.
  • Dyspozycyjność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole.
  • Szybkość pracy oraz sumienność.

Nie poszukujemy szefów kuchni, ani kucharzy gotujących zupy, sosy, mięsa itp.

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole.
  • Możliwości nauki zawodu na poszczególnych stanowiskach (pomoc kucharza, 'wydawka', obsługa bankietów, przygotowywanie zimnych płyt itp.)
  • Możliwość zamieszkania z wyżywieniem.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia.

Poznaj stanowisko: Kucharz

Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Kucharz Praca Kucharz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (674)
Wałbrzych (41)
Legnica (55)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (114)
Toruń (72)
Lubelskie:
Lublin (94)
Chełm (9)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (684)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1479)
Radom (54)
Płock (32)
Opolskie:
Opole (107)
Nysa (6)