Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Lakiernik / Malarz meblowy

W&F Detacheringen BV

Wielkopolskie

81 dni temu

W&F to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy, która za priorytet stawia właściwe łączenie pracowników w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii.

Firma współpracuje głównie z ludźmi polskiego i portugalskiego pochodzenia, których od momentu pierwszego kontaktu prowadzą dwujęzyczni koordynatorzy, zapoznając z miejscem pracy oraz sytuacją mieszkaniową. Koordynatorzy służą radą, pomocą oraz odpowiedzią na każde nurtujące pytanie.

Nasz klient jest producentem wysokiej jakości, nowoczesnych mebli kuchennych.

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:
  • przygotowanie elementów do lakierowania
  • lakierowanie/malowanie poszczególnych elementów zabudowy kuchennej (zarówno dużych elementów tj. fronty mebli, jak i drobnych części)
  • kontrola jakości lakierowanych materiałów
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność lakierowanie i polerowania
  • dokładność i precyzja
  • dbanie o zachowanie ustalonych standardów
  • samodzielność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie, sumienność oraz poczucie odpowiedzialności
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
  • dobre warunki mieszkaniowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskojęzycznych konsultantów

Poznaj

Poznaj stanowisko: Lakiernik

Lakiernik jest to osoba malująca, lub nakładająca farbę na określone elementy. Praca lakiernika nie należy do najprostszych, wymaga odpowiednich umiejętności, czyli dokładności i wielkiego skupienia. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: przygotowanie powierzchni, nakładanie powłoki lakierniczej, suszenie jej, albo utrwalanie powierzchni różnymi technikami, a także bieżąca konserwacja i kontrola ...
Lakiernik Praca Lakiernik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (663)
Wałbrzych (47)
Legnica (55)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (110)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (761)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1710)
Radom (70)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (23)