Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Lakiernik samochodowy

RG AUTO SERWIS SZERSZEŃ RYSZARD

Świętokrzyskie

238 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Przygotowanie do procesu lakierowania: szpachlowanie, nakładanie podkładów, obróbka mechaniczna,
  • Przeprowadzenie procesu lakierniczego, przy użyciu specjalistycznych urządzeń: maszyny do obróbki wstępnej i wykończającej, pistoletów, kabiny lakierniczej.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • Doświadczenie na stanowisku napraw powypadkowych mile widziane,
  • Znajomość mechaniki samochodowej,
  • Umiejętność prostowania ram,
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane C i E),
  • Systematyczność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie / rozliczenie procentowe od przerobu naprawy na podstawie rozliczenia z TU,
  • Praca w systemie jednozmianowym 8h przez 5 dni w tygodniu,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Pracę w nowoczesnej lakierni przy użyciu najnowszych sprzętów i technik lakierniczych,
  • ­Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Miłą atmosferę,
  • Pakiet relokacyjny,
  • Duża samodzielność w działaniu.

RG Auto-Serwis jest niezależną firmą wyspecjalizowaną w profesjonalnej likwidacji szkód komunikacyjnych, działającą w zakresie usług skierowanych do Zakładów Ubezpieczeń i podmiotów gospodarczych. Rozpoczęliśmy swą działalność w branży motoryzacyjnej już w roku 1972. Od tamtej pory rozwijamy się, szkolimy i doskonalimy nasze usługi.

Od wielu lat jesteśmy liderem na rynku, co potwierdza najwyższy wskaźnik satysfakcji klientów.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Lakiernik

Lakiernik jest to osoba malująca lub nakładająca farbę na określone elementy. Praca lakiernika nie należy do najprostszych, wymaga odpowiednich umiejętności, czyli dokładności i wielkiego skupienia. Do głównych obowiązków tego pracownika należy m.in.: przygotowanie powierzchni, nakładanie powłoki lakierniczej, suszenie jej, albo utrwalanie powierzchni różnymi technikami, a także bieżąca konserwacja i kontrola ...
Lakiernik Praca Lakiernik