Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Laminiarz / Laminator [włókna szklane] (GRP Laminator)

BRASCO Recruitment Ltd

Podlaskie

237 dni temu

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta – dużej stoczni luksusowych jachtów mającego siedzibę w Plymouth w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:

Laminiarz / Laminator
[włókna szklane]
(GRP Laminator)

Ilość wakatów: 25
Miejsce pracy: Plymouth, Wielka Brytania
Nr referencyjny: GRP/0318/PC

Oferujemy:
  • stałą, stabilną pracę w firmie będącej liderem w produkcji luksusowych jachtów na świecie;
  • wynagrodzenie brutto: 19.00 GBP /h.
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, opłacone przez niego na okres 1/2 roku;
  • zapewniona odzież robocza + narzędzia;
Obowiązki:
  • laminowanie i wykańczanie elementów (żywica, materiały nośne: włókna szklane)
  • obróbka i pokrycie powierzchni na podstawie dokumentacji lub szkiców;
  • cięcie włókien szklanych, przygotowanie żywic;
  • docinanie i dopasowanie określonych detali na wymiar na podstawie rysunków;
  • ręczne i natryskowe nakładanie żywic;
Wymagania:
  • doświadczenie na w/w stanowisku;
  • umiejętne łączenie żywic, katalizatorów - odpowiednie ilości, aby zapewnić poprawne utwardzenie laminatu;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter