Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Lekarz specjalista medycyny rodzinnej / Pediatra

Przychodnia Lekarza Rodzinnego
wielkopolskie, Wysoka k/ Piły
praca stacjonarna
5254 dni temu

Ogłoszenie numer: 84898, z dnia 2009-12-31

Przychodnia Lekarza Rodzinnego świadczy usługi w zakresie POZ, posiada kontrakt z NFZ. Wyposażona jest w aparatuję EKG, USG, spirometr.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wysoka k/ Piły

Opis stanowiska

Praca dla lekarza, lub małżeństwa lekarskiego w podstawowej opiece zdrowotnej w małej miejscowości

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w POZ
  • gotowość do zmiany miejsca zamieszkania
  • umiejętność pracy z zespole
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • mieszkanie (ok.50m. kw)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą okolicę
  • dobre warunki lokalowe pracy (nowe, dobrze wyposażone gabinety)