Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Lider Projektu

Work4Tech

810 dni temu

Work4Tech to specjalistyczna Agencja pośrednictwa pracy zarejestrowana pod numerem 8461, należąca do firmy CAD/CAM Solution. Prowadzimy rekrutacje do działów technicznych w Polsce i zagranicą szczególnie dla branży Automotive.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chiny

Główne zadania:
  • kontrola terminów
  • kontrola stanów zaawansowania u dostawców
  • ustalenia z działem planowania produkcji i montażu
  • udział we wstępnych odbiorach narzędzi u dostawcy narzędzi
  • udział w uruchomieniu narzędzi u Klienta ostatecznego
Oczekiwania:
  • skończone studia na kierunku budowa maszyn (mechanika) lub podobne jak i co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe
  • znajomość norm niemieckich OEM-ów
  • wieloletnie doświadczenie w obszarze części zewnętrznych
  • wieloletnie doświadczenie w kontaktach zagranicznych, zwłaszcza z Chinami
  • talent organizacyjny, umiejętność pracy w zespole oraz innowacyjne myślenie
  • język angielski
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • przeloty  i zakwaterowanie na miejscu
  • ubezpieczenie
  • diety
Kontakt:

Poznaj stanowisko: Inżynier Projektu

Osoba na tym stanowisku zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i wprowadzeniem w życie nowego projektu. Opracowuje harmonogram przyszłych prac, sporządza niezbędną dokumentację, np. projektową i zdawczo-odbiorczą, oraz nadzoruje przebieg wszystkich realizowanych działań. Bierze udział we wszystkich stadiach projektu, od jego rozpoczęcia i kalkulacji kosztów, przez testy, do ostatecznego odbioru. Ocenia także efekty końcowe działań i ...
Inżynier Projektu Praca Inżynier Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (587)
Wałbrzych (43)
Legnica (61)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (122)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (116)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (834)
Tarnów (38)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1628)
Radom (64)
Płock (33)
Opolskie:
Opole (112)
Nysa (11)