Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
MAGAZYNIER/KIEROWCA |znakomita oferta dla osób z Psiego Pola, Zakrzowa, Swojczyc, Kowal i Sołtysowic.

KOPRA Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5585 dni temu

Ogłoszenie numer: 57518, z dnia 2009-02-16

Ogólnopolski dystrybutor urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów związanych z zabezpieczeniami antywłamaniowymi, a w szczególności z dorabianiem kluczy, kontrolą dostępu oraz domowymi, mechanicznymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Przedstawiciel następujacych firm: - ILCO ORION (Włochy): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria; - JMA (Hiszpania): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria; - CISA (Włochy): zamki i zamknięcia domowe oraz bankowe. - STARK (Włochy): sejfy. adres firmy: ul. Rakowa 48 51-421 Wrocław tel. 071/333-87-90

MAGAZYNIER/KIEROWCA
znakomita oferta dla osób z Psiego Pola, Zakrzowa, Swojczyc, Kowal i Sołtysowic.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie:
  • wydawać i przyjmować towary na magazyn,
  • przygotowywać towary do ekspedycji,
  • przygotowywać dokumenty spedycyjne niezbędne do ekspedycji przesyłek (poczta, firmy kurierskie),
  • dowozić towar klientom na terenie Wrocławia,
  • praca jednozmianowa w godz. 8:00-16:00.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy magazyniera,
  • prwao jazdy kat.B
  • wykształcenie średnie lub zawodowe,
  • znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

  • umowę o pracę.