Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier (Komisjoner)

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Śląskie

155 dni temu

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: MGsolutions Sp. z o. o.) - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Skawińskiej 13/5, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466, specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Nr ref.: KOM/OS/N

Miejsce pracy: Niemcy / Magdeburg

PRACA OD ZARAZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja/kompletowanie zamówień przy pomocy prostego systemu
  • Podstawowa obsługa pojazdu elektronicznego do przewożenia palet / koszyków w obrębie magazynu znanej niemieckiej sieci marketów spożywczych
  • Dodatkowe proste prace w obrębie nowoczesnego magazynu logistycznego

WYMAGANIA:

  • Mile widziana komunikatywna lub podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym akumulatorowym niskiego składowania (nieobowiązkowe)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (magazynier, komisjoner, pakowacz lub inne pokrewne)
  • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
  • Punktualność, dokładność i rzetelność

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę na czas określony (docelowo dłuższa współpraca)
  • Szkolenie zakładowe w języku polskim (100% płatne przez Pracodawcę)
  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne)
  • Miesięczne zarobki na poziomie 1.200 – 1.500 EUR na rękę (w zależności od wydajności i doświadczenia). Po okresie 9 miesięcy podwyżka wynagrodzenia do stawki godzinowej 13,46 EUR (1.700-2.200 EUR netto miesięcznie)
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie organizowane i dofinansowywane przez Pracodawcę na terenie miasta Magdeburg (dla Pracowników z wysoką wydajnością zakwaterowanie całkowicie darmowe)
  • Praca w systemie 3-zmianowym (zmiana ranna, popołudniowa, nocna)
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (23:00 – 6:00) - 25% dodatku do stawki zaszeregowania, praca w niedzielę (50% dodatku)
  • Premie półroczne (wakacyjna oraz świąteczna)
  • Możliwa dodatkowa praca w weekendy
  • Stała opieka polsko-niemieckiego koordynatora projektu na miejscu (szkolenie w j. polskim)
Bądź na bieżąco! Śledź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/MGsolutionsapt/
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier