Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Magazynier / Magazynierka

Dailyfruits S.C.

Smardzów k. Wrocławia

17 dni temu

Co robimy w Dailyfruits? – promujemy zdrową żywność, edukujemy pracodawców i pracowników firm, dostarczamy zdrowe przekąski do biur i zakładów pracy w całej Polsce.

 

Dlaczego to robimy? – uważamy, że w Polsce potrzebna jest zmiana nawyków żywieniowych. Widzimy, że nasza usługa jest bardzo pozytywnie przyjmowana.

 

Dlaczego to jest ważne? - odpowiednie żywienie w pracy zwiększa komfort życia i efektywność w pracy.

 

Gdzie i od kiedy? – od 2011 roku, obecne działamy w całej Polsce. Nasz zespół liczy ponad 100 osób mimo to potrzebujemy jeszcze Ciebie.

 

Obecnie szukamy chętnych do dołączenia do nas na stanowisku:

Magazynier / Magazynierka
Miejsce pracy: Smardzów k. Wrocławia

W zawiązku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, która specjalizuje się w dostawach świeżych owoców, poszukujemy zmotywowanych i sumiennych kandydatów na stanowisko magazynier. Praca polega na wykonywaniu prac pomocniczych na magazynie i przygotowaniu owocowych skrzyneczek, które dostarczamy do firm na terenie Wrocławia i okolic.

 

Praca w godzinach 14.00-20.00 od niedzieli do czwartku

 

Magazyn zlokalizowany jest w miejscowości Smardzów, ul. Mikołaja Reja 110, k. Wrocławia

 

Zapewniamy:
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę zlecenie,
  • Pakiet świadczeń medycznych,
  • codziennie świeże owoce :)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Poznaj stanowisko: Magazynier 
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier