Magazynier / Operator wózka widłowego bocznego

JotKa Rekrutacja Joanna Krzysztoszek

Lubelskie

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 3366610, z dnia 2020-05-26

Rekrutacja powstała, aby ułatwiać pracownikom znalezienie pracodawcy.

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne dla kandydatów.

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • Obsługa wózka widłowego, bocznego,
  • Praca na dwie zmiany 8:00 – 18:00; 18:00 – 4:00, 7 dni pracy, 3 dni wolnego,
  • Płatne nadgodziny.

Miejsce pracy: Niemcy, Münster

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku,
  • Uprawnienia na wózek widłowy,
  • Znajomość języka niemieckiego minimum B2,
  • Własny transport do miejsca pracy.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 14 Euro brutto/h, + 25% za zmianę nocną, +50% za pracę w niedzielę,
  • Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi świadczeniami, meldunkiem i ubezpieczeniem,
  • Wsparcie w relokacji,
  • Praca od zaraz.

Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlij swoje cv.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu