Magazynier- Serwisant

MAMA I JA

Łódzkie

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2800067, z dnia 2019-12-02

MAMA I JA

sklep www.mamaija.pl

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • przestrzeganie procedur magazynowych
  • prawidłowe składowanie towarów
  • przyjmowanie i wydawanie towarów
  • załadunek i rozładunek dostarczanych towarów
  • gospodarowanie odpadami i opakowaniami
  • kompletowanie towarów do wysyłki zgodnie z zamówieniem
  • pakowanie paczek i ich przygotowywanie do wysyłki
  • kontrola stanów magazynowych i udział w inwentaryzacjach
  • serwis wózków dziecięcych (wymiana elementów reklamacyjnych)
  • obsługa telefoniczna klientów reklamacyjnych (udzielanie informacji n/t napraw)
  • prowadzeniu dokumentacji serwisowej

Wymagania

  • Zaangażowanie, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • terminowa wypłata wynagrodzenia
  • praca od zaraz

Wynagrodzenie

Od 2500 do 3000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Biuro Handlowe "Kaspo" Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier