Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

Kuchnia Polki Sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne k. Poznania

217 dni temu

Kuchnia Polki od prawie 20 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości dań gotowych takich jak pierogi, krokiety i sałatki. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani Pracownicy, którzy każdego dnia dbają o to, aby Klienci z chęcią sięgali po pyszne produkty naszej marki wywodzącej się z serca Wielkopolski.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne k. Poznania

Zakres obowiązków:
  • prawidłowe przyjęcie i wydawanie towaru ( praca ze skanerem)
  • sprawdzanie towaru pod względem ilościowym oraz jakościowym
  • sprawdzanie odbiorców pod względem zgodności z wymogami HACCP
  • prowadzenie dokumentacji
  • dbanie o minimalizowanie strat
  • kontrola dokumentów
  • inwentaryzacja magazynu
  • 3 zmianowy system pracy

Wymagania:
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziane doświadczenie w magazynie
  • uprawnienia do obsługi elektrycznych wózków widłowych
  • obsługa komputera
  • znajomość programów: MS Word, MS Excel, MS Outlook
Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy

  • wysoką kulturę pracy w rozwijającej się organizacji

  • ciekawą i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier