Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

OLEOFARM Sp. z o.o.

Pietrzykowice

148 dni temu

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety,dietetycznych środków specjalnego przenaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych jak również zdrowej żywności w tym olejów zimno tłoczonych.

Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

Magazynier
Miejsce pracy: Pietrzykowice
Nr ref.: MAG/W/2018

Opis stanowiska:

  • kompletacja zamówień;
  • weryfikacja przygotowanych zamówień pod kątem zgodności z zamówieniem;
  • przyjmowanie dostaw;
  • kontrola stanów magazynowych i jakości dostaw;
  • utrzymywanie stanów magazynowych;
  • przestrzeganie procedur wewnątrzzakładowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia;
  • uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • praktyczna znajomość obsługi komputera;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem;
  • zdobycie doświadczenia w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę jednozmianową w godzinach 8.00 -16.00;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • atrakcyjny system motywacyjny;
  • grupowe ubezpieczenie zdrowotne (dostęp do opieki medycznej).
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez Oleofarm sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych [tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922].”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (702)
Wałbrzych (48)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (144)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (15)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (886)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1867)
Radom (60)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (122)
Nysa (21)