Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

Brembo POLAND Sp. z o.o.

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Poręba, Zawiercie, Lelów, Ciągowice, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Częstochowa, Koziegłowy, Myszków, Ogrodzieniec,

34 dni temu

Jesteśmy włoskim koncernem, działającym od ponad 50 lat, dostarczamy systemy hamulcowe do wszelkich typów samochodów oraz motocykli. Brembo obecne jest w 19 krajach na świecie, a od prawie 20 lat istniejemy także w Polsce.

W czterech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 2000 osób.

Poszukujemy osób na stanowisko:
Magazynier
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa wózków widłowych;
  • rejestrowanie/powiadamianie o przemieszczeniach w uzgodniony procedurami sposób;
  • utrzymywanie porządku i czystości na swoim stanowisku pracy;
Wymagania:
  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego;
  • kursu operatora wózka widłowego;
  • doświadczenia na stanowisku;
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym (wolne święta);
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia;
  • coroczny system podwyżek wynagrodzeń;
  • pakiet benefitów: system premii rocznych, system nagród KAIZEN, możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej;
  • pakiet socjalny: bony żywnościowe dla pracowników, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną za 1 zł, wczasy pod gruszą, bony i paczki świąteczne, karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny, dofinansowanie do kolonii dla dzieci;
  • Bezpłatny transport z kierunków: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Poręba, Zawiercie, Lelów, Ciągowice, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Częstochowa, Koziegłowy, Myszków, Ogrodzieniec,

www.brembo.com

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier