Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

Geodis Poland Sp. z o.o.

Tyniec Mały (pow. wrocławski)

15 dni temu

Grupa Geodis, czwarty co do wielkości operator zintegrowanych usług multimodalnych w Europie, oferuje szeroki wachlarz rozwiązań transportowych i logistycznych, jesteśmy obecni na każdym etapie łańcucha dostaw naszych Klientów. Działamy w 120 krajach zatrudniając 30 000 pracowników. W Polsce funkcjonujemy pod nazwą Geodis Poland Sp. z o.o.

W związku z rozwojem naszego oddziału poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Tyniec Mały (pow. wrocławski)

Obowiązki pracownika:
  • Stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, przyjmowaniem i wysyłką towarów.
  • Przyjęcie i wydanie towaru zgodnie z dokumentacją.
  • Zabezpieczenie transportu przed uszkodzeniem lub kradzieżą.
  • Kontrola wydawanych towarów, oklejanie towaru.
Oczekiwania wobec pracownika:
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie w pracach magazynowych jest dodatkowym atutem.
Pracownikom oferujemy:
  • Bezpłatne dojazdy z Wrocławia.
  • Możliwość bezpłatnego zdobycia uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych.
  • Długą współpracę i rozwój w strukturach Geodis Poland.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej.
  • Wynagrodzenie plus premia i dodatki ustawowe.
  • Bezpłatne ubezpieczenie grupowe w podstawowym wariancie.
  • Prywatną opiekę medyczną w atrakcyjnych pakietach.
  • Dopłatę do karty sportowej.
  • Dofinansowanie do automatów z przekąskami i napojami.
  • Do dyspozycji pracowników kuchnia z wyposażeniem, m.in. ekspres do kawy.
  • Świeże owoce dla pracowników – co tydzień.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku

 DOŁĄCZ DO NAS

Jeżeli nie posiadasz CV możliwość kontaktu pod nr. 509-172-100.

W CV prosimy umieścić klauzulę:

Aplikując na powyższe ogłoszenie rekrutacyjne, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonym kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Geodis Polska sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 17a zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000010176, NIP 524-23-88-571, Regon 017229471
  • Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się skontaktować drogą elektroniczną: janusz.kacprowicz@geodis.com
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji prowadzanych przez Geodis Polska sp. z o. o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.
  • Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji;
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych.
  • Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego- Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowy, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.
Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.

Poznaj

Wizją GEODIS jest bycie partnerem w rozwoju klientów. Jako firma logistyczna osiągamy to poprzez sprawdzone specjalistyczne doświadczenie w pięciu naszych liniach działalności: Supply Chain Optimization, Freight Forwarding, Contract Logistics, Distribution & Express oraz Road Transport. Nasz nacisk na doskonałość w tych obszarach sprawił, że staliśmy się światowym liderem w zakresie łańcucha dostaw, zobowiązanym wobec pomocy klientom w pokonywaniu ograniczeń logistycznych.

Ponad wiek doświadczenia

GEODIS wzmacnia swoje silne strony jako firma transportowa od ponad wieku doświadczenia oraz wysoce ustrukturyzowanego podejścia do klientów. Ułatwia to grupie zrozumienie potrzeb naszych klientów. Zrozumienie to pozwala nam następnie dostarczać innowacyjne, w pełni zintegrowane i dostosowane rozwiązania logistyczne na całym świecie, optymalizujące wyniki operacyjne oraz w zakresie ochrony środowiska łańcuchów dostaw naszych klientów.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Geodis Poland Sp. z o.o..