Magazynier
Randstad Polska Sp. z o.o.
Lubań
5 dni temu

Posiadasz uprawnienia z UDT? Szukasz dłuższej współpracy od zaraz? Nie czekaj i zacznij pracę jako magazynier. Aplikuj przez formularz-czekamy na Ciebie!

Magazynier
Lubań
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) - możliwość nawiązania dłuższej współpracy i przejścia do bezpośredniego zatrudnienia w Firmie Klienta
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • premię frekwencyjną w wysokości 300 zł brutto/miesięcznie
Zadania:
  • załadunek/rozładunek samochodów ciężarowych oraz pełna kontrola wykonywanych prac załadunkowych
  • sprawdzanie dokumentacji związanej z załadunkiem i rozładunkiem oraz przyjmowanie towaru
  • przewożenie materiałów w wyznaczone miejsce oraz obsługa wózka widłowego ( spalinowe i elektryczne
  • dbałość o porządek, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
Oczekujemy:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • dyspozycyjności do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz
  • gotowości do pracy na 3 zmiany
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych - II WJO z UDT
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania w powierzone obowiązki, dynamizmu w działaniu
  • zdolności logicznego i analitycznego myślenia
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.