Majster / Mistrz robót mostowych

Nowak-Mosty Sp. z o.o.

Śląskie

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 4489322, z dnia 2021-04-08

Poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Miejsce pracy: Polska – woj. śląskie, woj. opolskie oraz Praca za granicą – Niemcy,
  • sprawowanie bieżącego nadzoru nad zespołem pracowników i podwykonawców realizujących roboty mostowe,
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem prac,
  • organizowanie procesu budowy,
  • prace z zakresu obsługi i eksploatacji urządzeń budowlanych,
  • wspomaganie kierownika/inżyniera budowy w prowadzonej inwestycji,
  • zapewnienie zgodności wykonywanych robót pod względem ilości, jakości, terminów.

Wymagania

  • planowanie i organizacja poszczególnych etapów realizacji prac budowlanych,
  • umiejętność zarządzania materiałami i sprzętem,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań,
  • znajomość obsługi i eksploatacji urządzeń budowlanych,
  • zaangażowanie, dyspozycyjność do pracy w terenie,
  • biegła znajomość czytania rysunków technicznych
  • znajomość przepisów i zasad BHP,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dobra znajomość języka niemieckiego.

Doświadczenie

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku majster/mistrz robót budowlanych/mostowych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na budowach w Niemczech.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • możliwość udziału w ciekawych przedsięwzięciach,
  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ" lub na adres: rekrutacja@nowak-mosty.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Nowak-Mosty sp. z o.o., ul. Srokowskiego 27, 41-300 Dąbrowa Górnicza;

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nowak-Mosty sp. z o.o., ul. Srokowskiego 27, 41-300 Dąbrowa Górnicza
2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
3. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora danych osobowych.
4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od wybrania kandydata.
5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia ochrony danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych będzie skutkować brakiem uczestnictwa w procesie rekrutacji.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Majster
Majster to osoba o najwyższym stopniu wykształcenia zawodowego w danej gałęzi rzemiosła. Odpowiada za rozdzielanie zadań i nadzorowanie pracy podległych mu pracowników fizycznych. Musi także dbać o przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy. Szczegółowe obowiązki są uzależnione od branży, w której pracuje, np.: branża budowlana – prowadzenie dokumentacji budowlanej, występowanie do inwestora z ...
Praca Majster