Malarz budowlany

Poland Workforce sp. z o.o S.K.A.

Opolskie

33 dni temu

Malarz budowlany
Malarz budowlany
Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Annecy, Francja 

 

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

 

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku MALARZA BUDOWLANEGO. Do obowiązków zatrudnionych będzie należało m.in przygotowanie podłoża oraz ręczne malowanie pomieszczeń mieszkalnych.

Oferujemy:
  • umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym (składki płacone od polskiej średniej krajowej)

  • pensję na poziomie 1950 € na rękę za etat (164 h)

  • zorganizowane i OPŁACONE zakwaterowanie

  • organizację przejazdu z Polski do miejsca pracy

  • pracę długoterminową

  • dodatkowe ubezpieczenie poza granicami kraju

  • TERMINOWE wynagrodzenie

  • wypłacamy ZALICZKI

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Poland Workforce sp. z o.o S.K.A.

POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej, działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845. Jako liderzy na rynku, wykorzystujemy innowacyjne technologie w usługach dla klientów i kandydatów do pracy. Sprawdź nas!

Poznaj stanowisko: Malarz Budowlany 
Malarz, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem pracy malarskich w różnego rodzaju lokalach. Mogą to być mieszkania, pomieszczenia biurowe, magazyny czy sklepy. Niekiedy wykonuje też prace na zewnątrz np. przy malowaniu elewacji czy innych elementów zewnętrznych budynków lub wokół nich (płoty, ogrodzenia itp.). Oprócz samego malowania wykonuje także „okołomalarskie” ...
Praca Malarz Budowlany