Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o   dolnośląskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    4 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz - Piaskarz

Grupa MGN
dolnośląskie
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
838 dni temu

W naszej ponad 20-letniej historii braliśmy udział w wielu inwestycjach na terenie krajów UE.

Nasza działalność obejmuje prace spawalnicze, montażowe, budowlane i pokrewne.

woj. dolnośląskie
Opis stanowiska:
  • Praca przy malowaniu agregatem malarskim konstrukcji stalowych
  • Praca w Belgii
Wymagania:
  • Doświadczenie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Gwarancja stabilnej pracy.
  • Polska umowa o pracę
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Wynagrodzenie wypłacane w walucie €
  • Możliwość pobierania zaliczek w pierwszym miesiącu pracy.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez pracodawcę,
  • Zwrot kosztów dojazdu na kontrakt
  • Bezpłatny transport do pracy samochodami służbowymi
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania kontraktu.