Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w Bydgoszczy na stanowisku:

Manager ds. Eksportu
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: manager-eksp/2018
Opis stanowiska:
  • ustalanie, wdrażanie i nadzór nad realizacją planów sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami,
  • ustalanie, wdrażanie i nadzór nad realizacji strategii sprzedaży i marketingowych,
  • tworzenie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji umów z klientami,
  • zarządzenie podległymi zespołami pracowników,
  • sporządzanie raportów,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • sprawowanie nadzoru nad należnościami i windykacją należności,
  • nadzór nad realizacją usług zleconych firmom zewnętrznym.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem sprzedażą,
  • znajomość obowiązujących procedur dotyczących reklamacji od klientów oraz reklamowaniu towarów u dostawców,
  • doświadczenie w zarządzaniu zasobami pracowniczymi,
  • znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • pracę w nowoczesnej firmie,
  • możliwość współtworzenia strategii rozwoju firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce

Poznaj stanowisko: Import/Export Manager

Import/Export Manager, tłumaczony po prostu jako Menedżer do spraw importu i exportu to osoba odpowiedzialna za koordynowanie i nadzorowanie całokształtu działań związanych z rozwojem i organizowaniem handlu zagranicznego w firmie, przedsiębiorstwie lub instytucji. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zamówienia od zagranicznych klientów, negocjuje warunki zawieranych umów, kontroluje poprawne księgowanie ...
Import/Export Manager Praca Import/Export Manager

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (787)
Wałbrzych (63)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (180)
Toruń (123)
Lubelskie:
Lublin (222)
Chełm (28)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (834)
Tarnów (53)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (1924)
Radom (161)
Płock (41)
Opolskie:
Opole (162)
Nysa (64)