Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Manager ds. handlowych

Meble Heban E.A. Mucha sp.j.
świętokrzyskie
praca stacjonarna
4813 dni temu

Ogłoszenie numer: 140856, z dnia 2011-03-29

Sieć Salonów Meblowych
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • nadzorowanie zamówień, stanów magazynowych, rotacji towaru
  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
  • budowanie i utrzymanie relacji z kontrahentami
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • dbanie o wygląd ekspozycji sklepowych
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • prowadzenie niezbędnych analiz handlowych

Wymagania

  • mile widziana znajomość w branży meblowej
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne, interpersonalne i analityczne
  • umiejętność podejmowania trafnych decyzji w ramach powierzonych obowiązków
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych
  • prawo jazdy kat B
  • silnej motywacja i zaangażowanie do pracy i kreatywność

Oferujemy

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, na początek okres próbny
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon)