Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Manager ds. Kierowców

Arriva Polska Sp. z o. o.

Tczew

96 dni temu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Miejsce pracy: Tczew
Zadania:
  • Rekrutacje kierowców autobusów

  • Jako bezpośredni przełożony nadzór nad pracą kierowców

  • Szkolenia kierowców w zakresie ekonomicznej jazdy, monitorowanie i rozliczanie zużycia paliwa przez kierowców

  • Nadzór nad taborem, w szczególności w zakresie wyposażenia i czystości

  • Współpraca z warsztatem w celu zabezpieczenia realizacji zadań

  • Pełnienie zastępstwa kierownika oddziału podczas jego nieobecności

Oczekujemy:
  • Wykształcenie min średnie

  • Prawo jazdy kat B oraz D. il/ub C

  • Doświadczenie w rekrutacji kierowców

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem kierowców (powyżej 30 osób)

  • Sukcesy we wdrażaniu narzędzi pozwalających na utrzymanie odpowiedniego poziomu jakości realizacji zadań przez podległy zespół kierowców

  • Komunikatywność i przedsiębiorczość

  • Szybkość podejmowania decyzji

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętności analityczne

  • Znajomość obsługi komputera  w zakresie MS Office oraz programów w środowisku Windows

Oferujemy:
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie branży transportu publicznego

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji osobistych

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz sympatycznych ludzi na co dzień

  • Zadaniowy system premiowy i benefity (karta multisport, ubezpieczenie medyczne, ZFŚS)

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu

Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Kierownik Zespołu Praca Kierownik Zespołu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (44)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (123)
Toruń (71)
Lubelskie:
Lublin (98)
Chełm (9)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (707)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1550)
Radom (54)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (7)