Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
MANAGER ds.WINDYKACJI / SPRZEDAŻY PRODUKTU

SYSTEM-BANKIER
lubelskie, LUBLIN
praca stacjonarna
4703 dni temu

Ogłoszenie numer: 154160, z dnia 2011-07-13

Firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w  branży finansowej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, LUBLIN

Nr Ref.: lubelskie

Opis stanowiska

  • bezpośredni kontakt z dłużnikiem, monitorowanie spłat,
  • budowa i rozwój zespołu sprzedażowego - szkolenia, rekrutacja,
  • realizowanie planów rozwoju, pozyskiwanie nowych jednostek,
  • zarządzanie zespołem agentów, patronów,
  • raportowanie do centrali.

Wymagania

  • mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży kredytów, pożyczek oraz w windykacji należności,
  • własna działalność gospodarcza,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • umiejętność zarządzania grupą ludzi,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • kreatywność i zaangażowanie,
  • niekaralność,
  • prawo jazdy kat. b.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od  4000 zł do 10 000 zł,
  • samochód służbowy,
  • notebook lub ipad,
  • drukarka,telefon,gps,
  • bezprzewodowy dostęp do internetu,
  • pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 10000 PLN