Podobne oferty pracy

Headhunters Sp. z o.o., która figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 10079, to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Zajmujemy się zarówno rekrutacją stałą, jak i pracą tymczasową. Centrala Headhunters mieści się w Szczecinie, a oddziały w Poznaniu, Katowicach i Gdańsku. Działamy na terenie całego kraju.

Więcej o nas na www.hdhunters.com

Manager działu sprzedaży - Sales Manager
Miejsce pracy: Poznań, Środa Wlkp., Pleszew, Śrem, Jarocin
Nr ref.: 11/HJ/2017
Obowiązki:
  • Obsługa klientów, poprzez utrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi Klientami firmy i systematyczne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych,
  • Przygotowanie kalkulacji cenowych i ofert handlowych,
  • Realizowanie planów sprzedażowych,
  • Raportowanie wyników do bezpośredniego przełożonego,
  • Reprezentowanie firmy na Targach Międzynarodowych.
Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie w branży hotelowo - gastronomicznej,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych,
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży,
  • Praktyczna wiedza z zakresu Marketingu,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (czynne prawo jazdy kat. B),
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dynamizm w działaniu i pozytywne usposobienie.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków ( samochód, laptop, telefon, internet),
  • Samodzielną, dającą duże możliwości rozwoju pracę,
  • Różnorodne benefity.
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).

Poznaj stanowisko: Pre sales Manager

Pre sales Manager, tłumaczony także jako Menedżer do spraw przedsprzedaży jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i nadzorowanie procesu przygotowywania warunków technicznych niezbędnych do realizacji sprzedaży produktów lub usług oferowanych przez firmy i przedsiębiorstwa należące przeważnie do sektora telekomunikacji i IT. Osoba obsadzona na tym stanowisku może opracowywać oferty składane klientom, weryfikować zgodność ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl