Najnowsze oferty pracy

  • Team Lead Logistics (m/f/d)

    ISG Personalmanagement GmbH   lubuskie    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    7 dni
    Lusatia / Łużyce / Lausitz Salary range: 130.000,- to 130.000,- PLN per year Your daily responsibilities: Taking responsibility for organizing the daily operational tasks in the logistics department, including packaging, picking, shipping, receiving, and warehousing Leading a team of approximately...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager logistyki

Klient portalu Praca.pl
pomorskie
praca stacjonarna
1494 dni temu

Ogłoszenie numer: 3270812, z dnia 2020-04-01

Dla naszego klienta firmy z branży TSL poszukujemy doświadczonego MANAGERA LOGISTYKI

Miejsce pracy: pomorskie

Nr Ref.: WAW – 12.20

Opis stanowiska

  • Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem logistyki całego przedsiębiorstwa,
  • Optymalizacja procesów logistycznych,
  • Odpowiedzialność za wskaźniki logistyczne, budżet oraz koszty logistyczne,
  • Wdrażanie projektów logistycznych oraz systemowych,
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy,
  • Raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami,
  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klientów,
  • Planowanie, rozliczanie oraz zakup usług,

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie kierownicze w zarządzaniu strukturą logistyki w dużej organizacji o profilu handlowym,
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów w branży logistycznej,
  • Rozwinięte zdolności analityczne i przywódcze,
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do relokacji oraz częstych podróży służbowych,

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Ambitne projekty oraz możliwość realizowania interesujących zadań i zmian,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Umowa o pracę lub B2B,
  • Pakiet relokacyjny, auto służbowe, niezbędne narzędzia pracy,
  • Benefity pozapłacowe w tym opieka medyczna,