Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Manager Produkcji

HR Support

Śląskie

28 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, zagranicznej firmy, która zajmuje się produkcją maszyn i urządzeń chłodniczych dla przemysłu i handlu, poszukujemy osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:
  • bieżące monitorowanie i koordynowanie procesów produkcyjnych
  • ścisła współpraca z menedżerami firmy w celu określania celów produkcyjnych
  • przygotowywanie budżetów i kosztów produkcji
  • odpowiedzialność za sprawne działanie wszystkich produkcji w celu realizacji terminów
  • określanie niezbędnych surowców i ilości potrzebnych pracowników na produkcji
  • organizacja pracy na dziale produkcji
  • raportowaniu kluczowych wskaźników produkcji
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją
  • gotowość pracy za granicą (okolice Charkowa Ukraina)
  • wiedza z zakresu procedur produkcyjnych
  • umiejętność sprawnego rozwiązywani problemów i szukania rozwiązań
  • znajomość koncepcji oceny wydajności i budżetowania produkcji
  • znajomość programu ERP
  • dbanie o zachowanie bezpieczeństwa na produkcji i zasad BHP
  • znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego min. B2
  • znajomość języka angielskiego lub polskiego (mile widziane)
PRACODAWCA OFERUJE:
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie + dodatki za realizację wyznaczonych zadań
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość awansu na Dyrektora produkcji
  • rozwój zawodowy (w tym dofinansowanie do dokształcania się)
  • finansowanie zamieszkania i transportu
W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Poznaj

HR Support

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy z pasją i zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi kandydaci to najlepsi z najlepszych, którzy swoim zaangażowaniem i osobowością wyróżniają się na tle innych pracowników.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Produkcji

Kierownik ds. Produkcji to osoba, która jest odpowiedzialna za kierowanie procesem produkcyjnym w przedsiębiorstwie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: kierowanie procesem produkcyjnym firmy, opracowanie planów produkcji, organizacja pracy i kompleksowe zarządzanie podległym zespołem pracowników, a także prowadzenie projektów i kontrola dokumentacji technicznej, zapewnienie ...
Kierownik ds. Produkcji Praca Kierownik ds. Produkcji