Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Manager Projektu

KOREA FUEL-TECH POLAND Sp. z o.o.
śląskie, Katowice/ Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
5969 dni temu

Ogłoszenie numer: 38138, z dnia 2008-01-04

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach, pod koniec czerwca 2008 r. planujemy ukończyć budowę fabryki i przenieść się do Dąbrowy Górniczej. Główna siedziba naszej korporacji znajduje się w Korei Południowej, jej pełna nazwa to Korea Fuel-Tech Corporation (www.kftec.com). Zajmujemy się produkcją elementów plastikowych na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego.

Miejsce pracy: śląskie, Katowice/ Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

• Reprezentowanie inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami, i obowiązującymi Polskimi Normami oraz zasadami wiedzy technicznej • Nadzór nad podwykonawcami • Kontrola kosztów • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją inwestycji • Przygotowywanie raportów dotyczących stanu zaawansowania projektu robót w celu zapewnienia zgodności planów ze specyfikacjami kontraktu • Prowadzenie kontroli technicznej w fazie wykonawczej • Uczestnictwo z ramienia inwestora w odbiorach robót

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej • Minimum 5-letnie doświadczenie związane z prowadzeniem i nadzorowaniem dużych inwestycji • Znajomość języka angielskiego • Znajomość obsługi komputera • Zmysł analityczny, umiejętność wnioskowania i podejmowania decyzji • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Pracę przy realizacji ambitnych projektów w międzynarodowym środowisku • Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie • Atrakcyjne wynagrodzenie • Dużą samodzielność na stanowisku • Możliwość rozwoju zawodowego