Zobacz więcej ofert pracy

Manager

Złoty Potok Resort
dolnośląskie, Złoty Potok
praca stacjonarna
5503 dni temu

Ogłoszenie numer: 63100, z dnia 2009-04-20

Złoty Potok Resort Sp. z o.o. jest firmą, której właścicielami są partnerzy z Holandii. W ramach jej działalności rozwija się obiekt hotelowy składający się z 10 funkcjonujących już domków letniskowych oraz budynku hotelowego (w trakcie budowy). Ośrodek położony jest w lesie nad Jeziorem Złotnickim, z którym obiekt połączony jest pokrytą białym piaskiem plażą.

Manager

Miejsce pracy: dolnośląskie, Złoty Potok

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku: • Koordynowanie prac i procedur niezbędnych do funkcjonowania obiektu • Działania marketingowe mające na celu pozyskiwanie nowych klientów • Tworzenie bazy klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych • Utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami • Organizacja szkoleń, konferencji, bankietów itp. • Zarządzanie pracą zespołu hotelowego • Analiza i raportowanie wyników sprzedaży w hotelu

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: • Dyplomu ukończenia uczelni wyższej – kierunek hotelarstwo, zarządzanie lub turystyka (mile widziany również dyplom MBA) • Biegłej znajomości języka obcego (j. angielski lub niemiecki) • Doświadczenia zawodowego w branży hotelarskiej • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów • Ukierunkowania na realizację zadań i osiąganie założonych wyników • Komunikatywności i dyspozycyjności • Umiejętności zarządzania zespołem

Oferujemy

• Ciekawą pracę, pełną wyzwań i możliwości rozwoju zawodowego • Stałe atrakcyjne wynagrodzenie • Prowizję zależną od osiąganych wyników • Opiekę medyczną • Pracę w zgranym zespole • Miłą atmosferę pracy