Zobacz więcej ofert pracy

Marketing manager

NES Global Talent
Łabiszyn
kierownik/koordynator
umowa o pracę
praca stacjonarna
693 dni temu

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Klienta, specjalizującego się w dystrybucji i instalacji stacji ładowania samochodów elektrycznych oraz budowie elektrowni fotowolaticznych w Polsce i zagranicą, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Łabiszyn
Zakres obowiązków:
  • Współpraca z firmami outsourcingowymi tj. agencje reklamowe, drukarnie
  • Zamawianie i zlecanie reklam prasowych, radiowych
  • Prowadzenie kampanii oraz post planningu w social mediach
  • Planowanie i realizacja działań promocyjnych B2C i B2B
  • Koordynacja kreacji i produkcji materiałów promocyjnych wewnętrznych (SIW) oraz zewnętrznych
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Rozbudowa stron internetowych we współpracy z agencjami IT
  • Zastrzeganie znaków towarowych
  • Działania PR i CSR
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Kreatywność
  • Zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Telefon służbowy
  • Laptop
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja