Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Marketing manager

Farma Piękności spółka z.o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5293 dni temu

Ogłoszenie numer: 79788, z dnia 2009-11-17

z siedzibą w samym sercu Częstochowy jest polską filią partnerską, specjalizującą się na programach anti aiging i odnowy biologicznej, prowadzonej według programów Pani Beaty Wiśniowskiej z wieloletnim doświadczeniem i własną firmą z siedzibą w Monachium.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

    Wyszukiwanie klientów do kosmetyki typu anti aging, kreowanie wizerunku firmy, promowanie programów odmładzających i regenerujących przez internet, organizacja ofert sezonowych dla firm i klientów indywidualnych.

Wymagania

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • kreatywność,
  • kooperacyjność,
  • doświadczenie w marketingu,
  • dyspozycyjność,
  • pasja zawodowa,
  • znajomość branży kosmetycznej,
  • mile widziana znajomość języków obcych

Oferujemy

    Ciekawą pracę dającą szanse rozwoju,pracę w młodym zespole, prowizje uzależnione od wyników pracy, możliwość awansu na stanowisko managera lub wspólnika firmy