Najnowsze oferty pracy

  • Drukarz offsetowy (m/k)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    12 godz.
    Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie.
  • Pomocnik Maszynisty Fleksograficznego

    GRAFPOL B.M.Meszkes   Bydgoszcz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Wsparcie przy obsłudze maszyn drukujących.
Zobacz więcej ofert pracy

Maszynista Offsetowy

Intrograf Lublin S.A.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
1316 dni temu

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych, dynamicznie rozwijających się firm poligraficznych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji opakowań i ulotek farmaceutycznych. Dysponujemy parkiem maszynowym światowej klasy, który gwarantuje najwyższą jakość wyrobów. Naszymi klientami są wiodące na polskim i europejskim rynku firmy farmaceutyczne.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • obsługę maszyny drukującej Anicolor XL75!,
  • dbanie o sprawny przebieg procesu produkcji.
Od kandydatów oczekujemy:
  • co najmniej 3 letniego doświadczenia w pracy przy obsłudze maszyn drukujących wielokolorowych,
  • znajomości technologii druku,
  • wykształcenia technicznego,
  • umiejętności obsługi komputera,
  • umiejętności współpracy w zespole,
  • dyspozycyjności - praca zmianowa w systemie równoważnym.
Zatrudnionej osobie oferujemy:
  • możliwość obsługi maszyny drukującej na miarę XXI w- Anicolor XL75! która drukuje w nowej technologii druku offsetowego,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w oparciu o umowę o pracę,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami druku, nowymi trendami druku offsetowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne na rynku wynagrodzenie z systemem motywacyjnym,
  • pakiet świadczeń socjalnych (bilety do teatru, bilety do kina, talony świąteczne, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku, karty MultiSport),
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
Prosimy o dopisanie jednej z poniższych klauzuli:
” Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Intrograf-Lublin S.A. moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji”
lub
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Intrograf-Lublin S.A. moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb realizacji procesu przyszłych rekrutacji, przez okres 1 roku”

Brak jednej z powyższych klauzuli będzie skutkował brakiem nierozpatrzeniem Pani/Pana kandydatury.

Przed wysłaniem dokumentów aplikacyjnych zapoznaj się z poniższą klauzulą:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Intrograf-Lublin S.A.,ul. Vetterów 22, 20-277 Lublin, tel: 81 464 21 00, e-mail: sekretariat@intrograf.com.pl
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na wybrane stanowisko, na podstawie Kodeksu pracy, natomiast udzielona zgoda będzie podstawą przetwarzania dodatkowych danych (np. adres e-mail, nr telefonu, zdjęcie) zawartych w złożonych przez Panią/Pana dokumentach, związanych z procesem rekrutacji. Osobna zgoda będzie podstawą do przetwarzania Pani/Pana danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane przez okres określony w wyrażonej zgodzie.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do przekazanych danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
5. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, jednak nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania podanych danych dokonanego przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody spowoduje brak możliwości dalszego przetwarzania podanych danych i w związku z tym brania udziału w przyszłych rekrutacjach.
6. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (adres siedziby: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
7. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.