Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik maszyn i urządzeń

Epiroc Polska Sp. z o.o.

Lubin, Polkowice, Rudna

126 dni temu

Epiroc jest wiodącym partnerem na rynku górnictwa, infrastruktury i eksploatacji zasobów naturalnych.
Dzięki najnowocześniejszej technologii Epiroc opracowuje i produkuje innowacyjne wiertnice powierzchniowe i poszukiwawcze, narzędzia wiertnicze i hydrauliczne oraz dostarcza światowej klasy serwis. Firma została założona w Sztokholmie w Szwecji i obecnie działa w ponad 150 krajach.

Lokalizacja: Lubin, Polkowice, Rudna

Twoim zadaniem będzie odpowiedzialność za obsługę serwisową maszyn podziemnych

Zakres obowiązków:
  • Serwis maszyn górniczych (wiertnice, ładowarki itp.) w warsztacie i podziemnych zakładach górniczych
  • Raportowanie awarii oraz usterek obsługiwanych maszyn, wykonanych napraw i przeglądów maszyn
  • Przeprowadzanie inspekcji maszyn wg zapotrzebowania
  • Doskonalenie swoich umiejętności poprzez uczestniczenie w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach oraz studiowanie odpowiedniej literatury technicznej.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechaniczne lub elektryczne)
  • Doświadczenie w obsłudze serwisowej maszyn roboczych ciężkich (mile widziane)
  • Znajomość układów hydraulicznych i pneumatycznych maszyn roboczych
  • Znajomość układów elektrycznych maszyn roboczych
  • Zdolności manualne
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera - MS Office
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego (mile widziane)
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowej, rozwijającej się firmie i w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet socjalny
  • Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów, opartą na szacunku i zaufaniu.
Prosimy o dołączenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Epiroc Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy Alejach Jerozolimskich 178, 02-486 Warszawa”. Administratorem danych jest Epiroc Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy Alejach Jerozolimskich 178, 02-486 Warszawa. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych Praca Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych