Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Mechanik samochodów osobowych lub ciężarowych

Karlskrona Bilskadecenter
śląskie
praca stacjonarna
5103 dni temu

Ogłoszenie numer: 102320, z dnia 2010-06-11

Karlskrona Billskadecenter Mekonomen Billverkstad Gullbernavĺgen 31 37-147 Karlskrona

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Serwis i naprawa samochodów osobowych lub ciężarowych

Wymagania

  • Samodzielna praca na stanowisku

Oferujemy

  • Bezpłatne zakwaterowanie bez konieczności dojazdu do miejsca pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System pracy godzinowy

Poznaj

Karlskrona Bilcenter

Niezależnie od tego, czy szukasz nowej Mazdy, Suzuki czy samochodu używanego, śmiało możemy powiedzieć, że u nas go znajdziesz. I to po bardzo konkurencyjnych cenach, którym towarzyszy osobiste i przyjemne traktowanie.Zawsze mamy na stanie około 100 świeżych samochodów różnych marek i modeli.Zawsze skupiamy się na kliencie i naszym zadaniem jest pomóc Ci znaleźć samochód, który najbardziej Ci odpowiada. Chętnie pomożemy w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących posiadania samochodu