Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik samochodowy w salonie

Buzziol Mobile GmbH

Świętokrzyskie

8 dni temu

Jesteśmy jednym z największych salonów samochodowych w regionie Fürstenwalde, we wschodniej Brandenburgii, zaledwie 40 km od granicy Polskiej. Do zgranego zespołu z 30 pracownikami poszukujemy obecnie nowego kolegi na pozycji:

Miejsce pracy: Niemcy / Fürstenwalde

Zadania:
  • diagnostyka samochodów osobowych
  • bieżąca konserwacja i przegląd
  • dokonywanie bieżących napraw
  • montaż części samochodowych
  • prace nad karoserią
  • naprawa szkód powypadkowych
Wymagania:
  • ukończone wykształcenie kierunkowe (mechanik samochodowy)
  • konieczna jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy min 2 lata
  • dobra znajomość i wiedza na temat samochodów, diagnostyki i napraw przy pomocy komputerów
Oferujemy:
  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca bez pośredników pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • płatny urlop
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • pomoc w relokacji i załatwieniu wszelkich formalności urzędowych
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji w języku niemieckim albo angielskim na adres:

www.buzziol-mobile.de

Auto Focus 9

D-15517 Fürstenwalde

Telefon: +493361 301076

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji WYŁĄCZNIE W JĘZYKU NEMIECKIM na adres:

info@buzziol-mobile.de

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy