Mechanik samochodowy

Tiger Job Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry

2 dni temuTiger Job Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 7220.

Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech w różnych zawodach .

Nasza firma powstała w 2002 roku. Od tego czasu za pośrednictwem Tiger Job Sp. z o.o. do pracy w Niemczech wyjechało wielu zadowolonych  pracowników .

Obecnie dla naszego klienta w Tarnowskich Górach poszukujemy kandydatów na stanowisko:


Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Zadania:
  • regeneracja , naprawa manualnych skrzyń biegów

 

 

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe - zawodowe techniczne
  • mile widziana praktyka na ww. stanowisku
  • umiejętność współpracy w zespole pracowników
  • dyspozycyjność , sumienność oraz kreatywność
Oferujemy:
  • praca w rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjna praca w młodym zespole współpracowników

Prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail:

 

kariera@tigerjob.pl

lub za pośrednictwem naszego formularza:

 

 WYŚLIJ CV Jeżeli nie posiadają Państwo swoich dokumentów w formie elektronicznej możliwe jest przesłanie ich pocztą tradycyjną na adres: Tiger Job Sp. z o.o., ul. Nakielska 35, 42-600 Tarnowskie Góry

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Numer agencji zatrudnienia: 7220

 

Administratorem Danych Osobowych jest Tiger Job Sp. z o.o. (kontakt: ul. Nakielska 35, 42-612 Tarnowskie Góry).

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Tiger Job Sp. z o.o. na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Tiger Job Sp. z o.o. na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Poznaj

Tiger Job Sp. z o.o.

Tiger Job

Nasz cel – dynamiczny rozwój.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją pracy działającą na terenie Unii Europejskiej. Naszym priorytetem jest jakość świadczonych usług, a celem Twój sukces. Bo Twój sukces jest naszym sukcesem.

Damy Ci przyszłość na europejskim poziomie.

Firma Tiger Job Sp. z o. o. , ugruntowała swoją pozycję na rynku jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych Klientów. Ze względu na zakres działań i specjalizację, firma podzielona została na 3 działy.

Pierwszy, Tiger Job zajmuje się rekrutacją specjalistów technicznych, inżynierów w głównej mierze dla przemysłu i branży budowlanej.

Tiger Med to jednostka działająca w sektorze medycznym. Nawiązujemy współpracę ze szpitalami i personelem medycznym by jak najlepiej reprezentować ich interesy w efektywnym zarządzaniu firmą i karierą.

Dział Tiger Care odpowiada w głównej mierze na potrzeby rynku niemieckiego w zakresie opieki nad starszymi osobami. Nasze działania obejmują również teren Polski, a plan rozwoju zakłada rozszerzenie działalności na kolejne rynki europejskie.