Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik Samochodowych Agregatów Chłodniczych

Thermo Systems Sp. z o.o.

Nowa Wieś Wrocławska

796 dni temu

THERMO SYSTEMS Sp. z o.o.

Autoryzowany przedstawiciel firmy THERMO KING samochodowych agregatów chłodniczych w transporcie (sprzedaż i serwis) działający na obszarze Polski Południowej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Nr Ref.: WIESWRO

 Opis stanowiska:
  • Naprawy bieżące oraz przeglądy okresowe samochodowych agregatów chłodniczych

  • Montaż samochodowych agregatów chłodniczych

  • Obsługa i naprawa układów chłodniczych (klimatyzacji)

  • Diagnostyka usterek

  • Naprawy elektryczne – układy 12V, 24V, 230V, 380V

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe

  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej, chłodnictwa, znajomość zagadnień z elektroniki będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywność, dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:
  • Umiejętność spawania elektrycznego i lutowania twardego

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Umiejętność obsługi wózka widłowego

  • Prawo jazdy kat. C

 Firma oferuje:
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjny pakiet socjalny

  • Atrakcyjny oraz motywujący system wynagrodzeń

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy

Poznaj

Firma THERMO SYSTEMS autoryzowany przedstawiciel producenta agregatów chłodniczych THERMO KING zapewnia swoim klientom kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży usług serwisowych i części zamiennych.

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (690)
Wałbrzych (46)
Legnica (58)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (803)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1825)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (21)