Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik - Serwisant

Amia Sp. z o.o.

Lubelskie

819 dni temu

Amia Sp. z o.o. rekrutuje oraz zatrudnia wykwalifikowanych pracowników w przemyśle stoczniowym.

Naszą misją jest zatrudnianie najlepszych pracowników do realizacji projektów na terenie Europy w oparciu o najwyższe standardy pracy. Profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług jest fundamentem, na którym chcemy budować długotrwałe relacje z naszymi partnerami.

Obecnie, dla naszego norweskiego Klienta, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Nr ref.: Mechanik - Serwisant
Opis stanowiska:
  • serwisowanie i naprawa silników MTU396, MTU4000, MTU2000 common rail, MTU-LEO2.
Wymagania:
  • minimum 3-letnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawie w/w silników potwierdzone świadectwami pracy lub referencjami
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca samodzielna)
  • mile widziane certyfikaty potwierdzające kwalifikacje
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie rotacyjnym 4/2 na dłuższy okres czasu
  • umowę na warunkach norweskich
  • opłacony przelot, zakwaterowanie i wyżywienie

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Praca Mechanik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (592)
Wałbrzych (38)
Legnica (53)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (163)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (105)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (804)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1718)
Radom (62)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (20)