Mechanik

Arriva Bus Transport Polska Sp. z o. o.

Elbląg

7 dni temu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników.

Arriva należy do Grupy Deutsche Bahn.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik
Miejsce pracy: Elbląg

Opis stanowiska:

  • Dbałość o stan techniczny pojazdów
  • Wykonywanie przeglądów okresowych
  • Wymiana części i podzespołów po przeprowadzonej mechanicznej lub komputerowej diagnostyce defektu

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Umiejętność obsługi komputera diagnostycznego
  • Znajomość schematów elektrycznych
  • Techniczna znajomość budowy, naprawy oraz obsługi floty autobusowej lub pojazdów ciężarowych
  • Dwuletnie doświadczenia na podobnym stanowisku oraz podstawowa znajomość MS Office – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat (na początku umowa okres próbny)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych (przewóz osób)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świadczenia socjalne
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i chcesz się rozwijać, dołącz do naszego zespołu!

Wyślij swoje CV za pomocą  przycisku APLIKUJ

 Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

W dokumentach aplikacyjnych proszę o dodanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport PolskaSpółka z o.o.z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport PolskaSpółka z o.o.z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

Administratorem danych osobowych jest Arriva Bus Transport PolskaSpółka z o.o.z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100 Toruń) przy ul. Dąbrowskiego 8/24 („ARRIVA BUS TRANSPORT” lub „ADMINISTRATOR”), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, Wydział VII Gospodarczy KRS za numerem KRS 21693 NIP: 5272185559, REGON: 013271157

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Arriva Bus znajduje się w polityce prywatności na naszej stronie http://www.arrivabus.pl/uploads/media/5b0692da5fa77/polityka-prywatnosci-abtp.pdf

Poznaj

Autobusowy i kolejowy transport pasażerski

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy
Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Praca Mechanik Samochodowy