Zobacz więcej ofert pracy

Menadżer

Pantos Logistics Poland Sp.z o.o.
dolnośląskie, Wrocław/Biskupice Podgórne
praca stacjonarna
6302 dni temu

Ogłoszenie numer: 25866, z dnia 2007-01-26

Spedycja międzynarodowa http://www.pankorea.co.kr

Menadżer

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław/Biskupice Podgórne

Opis stanowiska

Koordynacja pracy i nadzór nad działem logistyki; Kompleskowa obłsuga logistyczna nowych klientów- rynek azjatycki.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe - Doświadczenie w pracy na stanowisku menadżerskim - Znajomość zagadnień z zakresu transportu, logistyki, - Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy - Znajomość języka angielskiego - Bardzo dobra znajomość języka japońskiego- warunek konieczny!

Oferujemy

Oferujemy interesującą pracę w środowisku międzynarodowym, młodym i dynamicznym zespole oraz możliwości rozwoju zawodowego.