Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Menedżer Oddziału

Polskie Doradztwo Finansowe Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5938 dni temu

Ogłoszenie numer: 38622, z dnia 2008-02-29

To jedna z najprężniej działających firm z sektora doradztwa finansowego, a zarazem jedyna, która prowadzi intensywną działalność edukacyjną, budując świadomość społeczeństwa na temat wagi finansowego bezpieczeństwa.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Poszukujemy ambitnych osób, które chcą zrealizować w życiu swoje marzenia i zarabiać miesięcznie 10-20 tysięcy złotych. Naszym celem jest zbudowanie prężnego zespołu menedżerów. Niezależnie od tego, co teraz robisz i jakie masz kwalifikacje, zapoznaj się bliżej z naszą ofertą i sprawdź czy możesz się podjąć takiego zadania.

Wymagania

  • ambicja
  • silne dążenie do rozwoju i osiągnięcia niezależności finansowej
  • pozytywne nastawienie
  • dotychczasowe doświadczenie zawodowe i wykształcenie mają drugorzędne znaczenie, ważniejsze jest co chcesz osiągnąć
  • Oferujemy

  • jasno określoną ścieżkę kariery
  • profesjonalne szkolenia i wsparcie specjalistów
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezależność finansową