Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Menedżer Sprzedaży Aktywnej

Orange Polska S.A.

Podlaskie

35 dni temu

Team

umowa o prace na czas określony

Jesteśmy w czołówce firm w rankingu Top Employer Polska. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań - to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków przez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • zarządzanie aktywnym kanałem sprzedaży w oparciu o szerokie spojrzenie na biznes
  • odpowiedzialność za bazę klientów i kontraktów w wyznaczonym obszarze działania - praca w terenie
  • definiowanie celów taktycznych oraz operacyjnych w ramach zarządzanego obszaru, planowanie, prognozowanie i realizację celów ilościowych, efektywnościowych i wartościowych
  • budowanie zespołów sprzedażowych, prowadzenie procesów rekrutacji
  • bieżącą analizę rynku, segmentów klientów i zachowań konkurencji oraz podejmowanie adekwatnych działań
  • pracę rozwojową z zespołem, wymianę dobrych praktyk, motywowanie
  • planowanie działań trade marketingowych, zarządzanie realizacją kampanii sprzedażowych
  • współpracę z innymi kanałami sprzedaży, budowanie wizerunku sprzedaży aktywnej
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • znajomość specyfiki kanału aktywnego oraz innych kanałów sprzedaży
  • doświadczenie w budowaniu zespołów sprzedażowych
  • skuteczność w realizacji celów
  • umiejętność stymulowania współpracy, angażowania i motywowania ludzi
  • umiejętność analizy danych i wyciągania trafnych wniosków
  • znajomość lokalnego rynku, jako dodatkowy atut
  • zaangażowanie, energia i pozytywne nastawienie do zmian
  • czynne prawo jazdy kat. B
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • realne wyzwania na co dzień
  • nowe znajomości i przyjaźnie na lata
  • prywatną opiekę medyczną
  • internet i telefon bez limitu
  • kartę sportową bez limitów
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Kierownik ds. Sprzedaży Praca Kierownik ds. Sprzedaży