Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Merchandiser Dolnośląskie
Merchandiser mobilny - Wrocław, Psie Pole

InterKadra Sp.z o.o
dolnośląskie
praca stacjonarna
3144 dni temu
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Zadania:
  • wykładanie towaru na dziale z napojami;
  • kontakt z Klientem;
  • zapewnienie produktom prawidłowych oznaczeń cenowych;
  • kontrola terminów przydatności;
  • montaż materiałów POS;
  • praca w sklepach z rynku tradycyjnego (dziennie do wykonania około 6 wizyt w sklepach);
  • raportowanie poprzez mobilną aplikację.
Wymagania:
  • aktualna książeczka sanepid bądź gotowość do jej szybkiego wyrobienia;
  • zaangażowanie;
  • doświadczenie w merchandisingu lub wykładaniu towaru;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • mile widziani studenci;
  • poruszanie się między sklepami komunikacją miejską, rowerem lub samochodem (zwrot kosztów paliwa).
Oferujemy:
  • umowa cywilnoprawna;
  • opiekę koordynatora regionalnego;
  • telefon służbowy;atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne.